Avslutade auktioner liknande Sängbord auktion
Sängbord, teak, 1900-talets andra hälft, 1 par
- 2024-10-13
- 1 350 SEK
- 2024-10-13
- 200 SEK
2 Sängbord. Furu, samtida.
- 2024-10-13
- Laholms Auktioner
- 100 SEK
Sängbord, teak
45x32x51 Läs mer...
- 2024-10-13
- Snapphane Auktioner
- 350 SEK
- 2024-10-13
- Auktionshus Skåne Blekinge
- 600 SEK
Sängbord, ett par, teakfanér, 1950/60-tal.
- 2024-10-08
- Ystads Auktioner
- 400 SEK
2 Sängbord. Samtida.
- 2024-10-06
- Laholms Auktioner
- 80 SEK
Resårmadrass ca B: 100 cm, gavel + sängbord 2 st
- 2024-10-06
- Östersunds Auktionsverk
- 100 SEK
Sängbord 1 par
- 2024-10-06
- Eskilstuna Auktionsverk
- 100 SEK
- 2024-10-06
- Danielssons Auktioner
- 350 SEK