Avslutade auktioner liknande Auktion 3 12 18

Vinglas 12 st och snapsglas 3 st, Munblåsta

Högsta H: 18 cm Läs mer...

  • 2024-10-13
  • Eskilstuna Auktionsverk
  • 150 SEK
KAFFEKOPPAR MED FAT OCH ASSIETTER, 25 del, porslin, Blå Blom, Gustavsberg, 1900-2000-tal

  • 2024-10-12
  • Olséns Auktioner
  • 550 SEK
Vinglas i kristall 12 st

Vinglas i kristall 12 st

H: 18 cm Läs mer...

  • 2024-10-06
  • Eskilstuna Auktionsverk
  • 250 SEK
Skulptur i aluminium Arne Jones Blossom osignerad

18 x 12,5 cm Läs mer...

  • 2024-10-06
  • Eskilstuna Auktionsverk
  • 300 SEK
Bestick Gense Facette 18 delar och skedar 12  12 st

  • 2024-10-06
  • Eskilstuna Auktionsverk
  • 100 SEK
Ulla Procopé

Ulla Procopé

  • 2024-10-02
  • Bukowskis
  • 1 050 EUR
Bestick, 12 delar, silver, Chippendale, Kultakeskus 1985-87.

  • 2024-10-01
  • Bukowskis
  • 220 EUR
Gustaf Jansson bestick, 72 dlr Diplomat, silver Stockholm CG Hallberg och GAB 1950-tal

  • 2024-10-01
  • Bukowskis
  • 10 020 SEK
Jacob Ängman

Jacob Ängman

  • 2024-09-30
  • Bukowskis
  • 9 756 SEK
Hänge, samt slipsnål, 18-k guld

  • 2024-09-29
  • Göteborgs Auktionskammare
  • 2 800 SEK